Zanimljive poveznice

Prvi razred:

Omoreader je alat koji olakšava čitanje drugačijim fontom, naglašavanjem slogova, markiranjem pozadine i slično. Aplikacijom možete preuzimati e-lektire i uređivati ih u aplikaciji.  Napomena - aplikaciju je potrebno instalirati na vaš android ili ios uređaj - tablet ili mobitel.

Artea je web stranica gdje možete pronaći zanimljive vježbe za grafomotoriku.

Drugi razred:

Omoreader je alat koji olakšava čitanje drugačijim fontom, naglašavanjem slogova, markiranjem pozadine i slično. Aplikacijom možete preuzimati e-lektire i uređivati ih u aplikaciji.  Napomena - aplikaciju je potrebno instalirati na vaš android ili ios uređaj - tablet ili mobitel.

ICT-AAC Jezična gradilica - aplikacija omogućava korisnicima da im se na vizualno atraktivan i zabavan način približe gramatički morfemi za imensku i glagolsku množinu. Napomena - na PC-u stranicu pokrenite u Microsoft Edge.

ICT-AAC Koliko je sati - aplikacija je namjenjena djeci za poticanje snalaženja u vremenu pomoću iskazivanja trajanja događaja u vremenskim jedinicama. Napomena - aplikaciju je potrebno instalirati na vaš android ili ios uređaj - tablet ili mobitel.

Treći razred:

Učimo mjere korisna je aplikacija učenicima osnovnih škola pri obradi gradiva iz mjerenja i preciznije pretvorbe mjernih jedinica. Napomena - aplikaciju je potrebno instalirati na vaš android uređaj.

Zabavan način množenja možete saznati na poveznici 1 i poveznici 2

Artrea je web stranica na kojoj ćete pronaći zanimljive kvizove znanja, zagonetke i rebuse za razvijanje jezičnih vještina, optičke iluzije i pitalice-mozgalice za razvoj kognitivnih vještina.

Četvrti razred:

Zabavan način množenja možete saznati na poveznici 1 i poveznici 2

Predmetna nastava:

Na poveznici su upute kako uspješno učiti.

objavio: Slavica Sumić   datum: 27. 3. 2020.

« Travanj 2024 »