preskoči na sadržaj
 

Ravnateljica:

                    mr.sc. Zdenka Barović

 

Stručno-razvojna služba:

Br.            IME I PREZIME                     POSAO KOJI OBAVLJA          
1.   Ana Depolo Kučić pedagoginja
2.   Slavica Sumić defektologinja - logopedinja
3.   Nataša Kekez Vrgoč psihologinja
4.   Ana Livajić knjižničarka

 

Razredna nastava:

Br.           IME I PREZIME                      POSAO KOJI OBAVLJA          
1.  Dijana Benzon učiteljica RN
2.  Danijela Ohnjec učiteljica RN
3.  Ljubica Pehar učiteljica RN
4.  Linda Perutović učiteljica RN
5.  Branka Radetić Čaljkušić učiteljica RN
6.  Vesela Višić učiteljica RN
7.  Anđelka Vugdelija učiteljica RN
8.  Ankica Zec učiteljica RN
9.  Lana Borčić učiteljica RN - KBC
10.  Ivana Jurin učiteljica RN - KBC

 

Predmetna nastava:

Br.         IME I PREZIME                  POSAO KOJI OBAVLJA   
1.   Nives Poljak hrvatski jezik
2.   Ivana Grandić Komljen hrvatski jezik
3.   Julija Prančević hrvatski jezik (i KBC)
4.   Maja Božić hrvatski jezik
5.   Goran Čavčić matematika
6.   Sanda Grubišić matematika
7.   Ivica Stanić matematika i fizika
8.   Edita Milardović matematika i fizika - KBC
9.   Petra Tomić matematika
10.   Zvonimir Vuković engleski jezik
11.   Ines Grgurinović engleski i talijanski jezik
12.   Lea Herceg njemački jezik
13.   Dubravka Gudić engleski i talijanski jezik
14.   Sanja Mravak engleski jezik (i KBC)
15.   Božena Škarica povijest - KBC
16.   Viktorija Krneta povijest
17.   Blanka Krnić   geografija i njemački jezik
18.   Jakov Stanojević geografija
19.   Mirjana Matić priroda i biologija (i KBC)
20.   Helena Oštrić priroda i kemija (i KBC)
21.   Vesna Čavka fizika, informatika
22.   Ivan Bagat tehnička kultura
23.   Boris Aračić informatika i TK (i KBC)
24.   Bojana Vukičević glazbena kultura (i KBC)
25.   Nataša Bašica likovna kultura (i KBC)
26.   Jadranka Najev tjelesna i zdravstvena kultura
27.   Dijana Čubelić vjeronauk
28.   Jelka Marević vjeronauk (i KBC)
29.   Ana Mari Marčić vjeronauk


Administrativno i tehničko osoblje:

Br.       IME I PREZIME                POSAO KOJI OBAVLJA      
1.   Antonio Matas   tajnik
2.   Mila Sekelez računovotkinja
3.   Zoran Vranić domar i ložač
4.   Frano Barić domar i ložač
5.   Željana Petričević kuharica


Spremačice:

Br.          IME I PREZIME                 POSAO KOJI OBAVLJA        
1.   Senka Bratim spremačica
2.   Ana Kačunić   spremačica
3.   Renata Kliškinjić spremačica
4.   Marina Lalić spremačica
5.   Nevenka Mornar spremačica
6.   Ines Španjić spremačica

 

Zamjene:

Br. IME I PREZIME: POSAO KOJI OBAVLJA
1.   Mladen Matijašević  engleski i talijanski jezik
2.   Sanja Tadin matematika (i KBC)
2.   Luči Karbonini fizika - KBC
3.   Jelena Bojkić učiteljica RN - KBC
4.   Jelena Radić učiteljica RN - KBC

 

Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


e-Dnevnik

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

 

Upute za nastavnike:

e-Dnevnik za nastavnike


Kurikulum


Primanja učitelja


 


VIDEO

PROTIV NASILJA JA DIŽEM GLAS

IGROKAZ-PRIČA IZ SUSJEDSTVA

UNICEF


Anketa
Koje polugodište unutar školske godine vam je draže?




Korisni linkovi

 





preskoči na navigaciju