„Što mi može virus“

OBAVIJEST ZA RAZREDNIKE 7. I 8. RAZREDA

U četvrtak, 03.03.2011. u 13.15 sati u Kazalištu lutaka održat će se predstava „Što mi može virus“ (u organizaciji Malog splitskog kazališta) za učenike 7. i 8. razreda.

Predstava je edukativnog karaktera  i  može  biti sastavnica  Školskog preventivnog  programa (upisati u sat razrednika). Pred samu predstavu, u Kazalištu lutaka, dijelit će se edukativni letci.

Cijena ulaznice je 20 kn, pa Vas molimo da učenici novac sakupe do tog datuma.

Svaki razred odlazi na predstavu u pratnji razrednika.

Hvala!

U Splitu, 23.02.2011.

Pedagoginja

Branko Ružić: "ŠTO MI MOŽE VIRUS"
Redateljica: Marica Grgurinović
Igraju: Vanda Boban, Mijo Jurišić, Zdeslav Čotić

Svake tri minute na cestama širom svijeta jedno dijete izgubi život.”
- Tako je završavalo “Ponašanje u prometu”, predstava koja je pokrenula stvaranje Malog splitskog kazališta.
“Svaki treći čovjek u svijetu dođe u kontakt s virusom hepatitisa.”
- Tako završava “Što mi može virus?”, prva predstava pod imenom Malog splitskog kazališta.
......................................................................................................
A ona je: o bolesti, o smrti, životu, zidovima među ljudima, granicama, iluzijama, prolaznosti, odustajanju, neodustajanju, tišini, bezizlaznosti, beznađu, usamljenosti i samoći, predrasudama, strahu, neznanju, izdaji; o ljubavi, trajanju, pobuni, slobodi, idealima, hrabrosti, izazovu, vjeri, ogoljelosti, izdržljivosti, odanosti, a nadasve, o zajedništvu, o prihvaćanju, te o nadi.

objavio: Vesna Čavka   datum: 3. 3. 2011.

« Travanj 2024 »